Vabilo na Markov tek in prvo druženje

Dragi planinci in planinke.

Veseli naju, da ste se tudi v letošnjem šolskem letu odzvali vabilu in se nam pridružili v tako lepem številu.

V nedeljo, 26. 9. 2021, vas vabimo na Markov tek, ki ga organizira žirovsko planinsko društvo. PD Žiri organizira tek, v spomin na znanega žirovskega alpinista Marka Čara, ki bo potekal v smeri Mrzlega vrha do planinske koče društva.

Lepo vabljeni vsi na otroški tek, ki bo organiziran pod kočo na Mrzlem vrhu. Začel se bo predvidoma ob 11.15. Do starta vas lahko pripeljejo starši, lahko pa se skupaj z njimi najprej udeležite tudi pohoda na Mrzli vrh.

Na tek se morate prijaviti. Lahko na parkirišču Alpine med 8.15 in 9.45, lahko pa tudi v planinski koči pred začetkom teka. Startnina je 2 EUR.

Vse podrobnosti o Markovem teku vas čakajo na spletni strani: https://www.pdziri.si/

V nadaljevanju pa spremljamo vreme in ob prvi priložnosti naš čaka že prvi planinski pohod.

Lepo vas pozdravljava,

učiteljici Andreja in Irena.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Ta vnos je bil objavljen v OBVESTILA. Zaznamek za trajno povezavo.